Автор Тема: первинні бланки в сільському господарстві  (Прочитано 80668 раз)

irina

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 22
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
мене цікавлять такі  первинні бланки як:
- путёвка на вывоз продукции с поля (ф№77а)
- журнал выданных талонов (ф№188)
- ведомость движения зерна и другой продукции ф№80
- реестр о намолоте зерна и площади с которой собрана зерновая культура ф№67а
-отчёт о движении материальных ценностей по счёту __ ф№121
відомість нарахування амортизації основних засобів та інших необоротних активів ф№10.2.7с.г.
- інвентарний опис товарно-матеріальних цінностей ф№інв-1с.г. та фінв-18с.г; ф інв-19с.г.
дефектная ведомость
- учётный лист труда и выполненных работ (сельхоз учёт ф№66;66а)
- табель учёта рабочего времени (сельхоз учётф№64)
-журнал учёта расходов ремонтной мастерской (сельхозучётф№36)
-наряды (сельхозучёт ф № 70;70а)
заранее благодарна. :-[

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
Я хотів би запропонувати ось що.

Давайте кожен, хто виявляє бажання, переслає нам у редакцію ел-поштою (на адресу info@faaf.org.ua) бланки первинного обліку і ми їх будемо розміщати для загального доступу. Можливо того бланку який є у Вас (я до всіх хто читає звертаюся) нема у когось іншого, і навпаки. Так що, загальними зусиллями, я думаю, ми зможемо наповнити каталог бланків достатньо для забезпечення потреб пересічного бухгалтера у С.Г.
« Останнє редагування: 26 Квітня 2013, 16:33:05 від Nick_mad »

Switlana

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Репутація: 2
    • Перегляд профілю
В мене є деякі бланки, які я Вам надсилаю, але мені терміново!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! потрібні:
- Звіт про рух матеріальних цінностей по рахунку 27 "Продукція с/г виробництва"
- Відомість на списання різниці між плановою і фактичною собівартістю продукції рослинництва
- Журнал-ордер 10/1
Щиро сподіваюсь на Вашу допомогу.
Заздалегідь вдячна Вам.
бланки можна надсилати сюди: Strikal@tgs.ck.ua

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
В мене є деякі бланки, які я Вам надсилаю
Ваші бланки я отримав і сьогодні ж їх додам на сайт. За це Вам +1 до репутації.
Доречі, хотів порадиться. Там є бланки як російською так і українською мовами. Так їх так і називать чи переводить все на одну мову? І на яку краще?

І нагадую, щоб копію бланків, які б Ви хотіли бачити на сайті висилайте і мені.

« Останнє редагування: 31 Травня 2007, 09:55:57 від Nick_mad »

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
Ось, вже розмістив для закачування на сайті. Якщо є зауваження щодо розділів до яких відніс бланки, пишіть будемо виправляти. А поки створив 2 нових розділа Первинні документи с.г. та Журнали-ордери с.г.

В мене ще запитання, невже так тяжко знайти відповідні бланки? Я вважав що це досить легко, правда до цього моменту. Хіба у Лізі чи інших інформаційних системах їх нема?
« Останнє редагування: 31 Травня 2007, 11:54:02 від Nick_mad »

Switlana

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Репутація: 2
    • Перегляд профілю
Я шукаю ці бланки вже два місяці по підручниках, журналах та інтернеті. Кажуть що вони є десь в якихось акадаміях в які я, звичайно, не попаду. Де шукати все це не знаю!!!!!, мабуть буду щось робити самостійно (набирати як таблицю в текстовому редакторі).  ???

irina

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 22
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
я нахожу бланки в канцелярских товарах . Бывают они там редко, привозят под заказ. Ещё благо у нас в районе есть сельхоз предприятие которое работает ещё с советских времён - многиеформы нахожу у них в архивах. Насколько я знаю было дано такое распоряжение о разработке первичной документации для сельского хозяйства. В фермерском хозяйстве когда у нас работали только члены фермерского хозяйства мы пользовались ведомостями и регистрами указаными и утверждёнными прикозом Министерства аграрной политики Украины от02.07.2001 г. № 189. Легко и просто. Вообще бланки составляем сами при потребности. Но хорошо облегчает работу всё же именно специализированные формы.

Світлана

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Репутація: -1
    • Перегляд профілю
Добрий день, може допоможете знайти Акт на приймання грубих і соковитих кормів (ф. №92), дякую :) Якщо можете дайте, будь-ласка, відомі вам адреси сайтів де можна ще знайти бланки документів
« Останнє редагування: 04 Серпня 2008, 15:04:06 від Світлана »

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
Доброго дня.

Тільки шо перерив усі доступні мені журнали і архіви а форми 78а не найшов, 78 є а цієї нема.
Я дістав альбом первинних документів затверджений в 1972 році. Так там теж нема цієї форми. Де її шукати навіть не маю уявлення.

Світлана

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Репутація: -1
    • Перегляд профілю

Добрий день, може допоможете знайти Акт на приймання грубих і соковитих кормів (ф. №92), дякую :) Якщо можете дайте, будь-ласка, відомі вам адреси сайтів де можна ще знайти бланки документів

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
Допомогти можемо, але не завжди виходить.

Такого акта, нажаль, у нас немає. Якщо Ви його знайдете вишліть мені, будь-ласка на поштову скриньку я його розміщу на сайті, щоб спростити життя іншим бухгалтерам.

Світлана

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Репутація: -1
    • Перегляд профілю
Привіт, добре,  ;) як тільки відсканую відразу відправлю
« Останнє редагування: 19 Серпня 2008, 16:36:34 від Світлана »

driogr

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Репутація: 2
    • Перегляд профілю
Попался в руки реестр приема зерна весовщиком форма 78а на украинском языке. Не факт что полностью соответствует форме, так как не типографский. Набрал его в Ворде и решил поделиться.

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
driogr спасибо. Мы в свою очередь разместим их на сайте в разделе бланков, что бы могли скачивать не только пользователи форума

Машуня

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
Мені потрібно “Реєстр відправки зерна та іншої продукції з поля”