Автор Тема: ПДВ для с/г товаровиробників платників ФСП  (Прочитано 97644 раз)

Яна

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
Підприємство, платник ФСП і ПДВ у 2008 році в грудні місяці мало мінусове значення ПДВ по спецдекларації, що робити, куди відностити цю суму в декларації за січень 2009 року?

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
Від'ємне значення ПДВ враховується в рахунок зменшення податкових зобов'язань наступного періоду по спец декларації (починаючи з січня 2009р.)

юра

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
читайте лист ДПАУ від 4.02.09 р. №2095/7/16-1116

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
Ось, знайшов цей лист і викладаю його.
« Останнє редагування: 18 Березня 2009, 12:37:46 від Nick_mad »

MoonOpus

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
от скажімо я закупив крупним гуртом оптом певний товар, реалізовувати я його буду по магазинах, серед яких є СПД ФО, ПП ЧП, ТОВ ООО, і деякі є платниками ПДВ НДС а деякі платниками єдиного податку.
в свою націнку я включив затрати на перевезення, розмитнення, зберігання і т.п.

питання: якщо я є СПД ФО, платник єдиного податку, то чи мені потрібно включати у вартість товару ПДВ податок на додану вартість?
« Останнє редагування: 11 Грудня 2009, 16:26:56 від Nick_mad »

hpd56

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
В звязку із зміною КВЕДів виникає неохідність заміни Свідоцтва платника ПДВ на спецрежимі.Для цього необхідно подати в податкову Заяву № 1-РС. Звертаю увагу, що платники ПДВ на спецрежимі мають пільги тільки на ті види, які зазначені у Свідоцтві. У формі Заяви є деякі хитрощі розраховані на неуважнісь. Так код 01.11 необхідно вказувати кілька разів-для зернових колосових,для зернових бобових,для олійних. Подібно по інших кодах.