Автор Тема: новый налоговый кодекс  (Прочитано 28499 раз)

irina

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 22
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
новый налоговый кодекс
« : 06 Червня 2007, 19:37:00 »
прочитала новый налоговый кодекс в разделе про фиксированный сельхоз налог. Возник вопрос - они что, хотят навсегда закрепить этот налог?

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
Re: новый налоговый кодекс
« Reply #1 : 08 Червня 2007, 11:27:05 »
Я хотів тут викласти Проект податкового кодексу щоб всі могли почитати. Знайшов його на сайті податкової, а там якийсь робочий варіант з виправленнями та коментарями. Але якщо комусь цікаво то даю посилання на нього http://www.sta.gov.ua/news.php3?12369

Щодо Вашого питання, то там же на сайті знайшов перелік http://www.sta.gov.ua/zakon.php3?796. В ньому знайшов коментар, що стосується ФСП http://www.sta.gov.ua/news.php3?13177

Наведу тільки останній абзац цієї статті
Цитувати
Отже, запровадження спеціального режиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників фіксованим сільськогосподарським податком у проекті Податкового кодексу України, з подальшим удосконаленням окремих норм, не лише впорядкує існуючий порядок справляння податку, але й забезпечить своєчасне і повне надходження до місцевого бюджету коштів від сплати цього податку.

А в прикінцевих положеннях в переліку законів, що втрачають чинність я знайшов і Закон України "Про фіксований сільськогосподарський податок".

Але там же у прикінцевих положеннях пункт 11 звучить так
Цитувати
11. Підрозділ 2 розділу XVIII "Спеціальні податкові режими" втрачає чинність з 1 січня 2010 року.
Ну і тепер навожу назву Підрозділу 2 розділу XVIII "Спеціальні податкові режими"
Цитувати
Підрозділ 2. Фіксований сільськогосподарський податок

І стає зрозумілим що нічого не змінилося, ФСП буде дійсний до 1 січня 2010 року
« Останнє редагування: 08 Червня 2007, 12:08:48 від Nick_mad »

irina

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 22
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
Re: новый налоговый кодекс
« Reply #2 : 08 Червня 2007, 17:12:02 »
Сельское хозяйство нуждается в постоянстве- налоговом. Бух учёт подводим к международным стандартам, а вот налогообложение - не трогаем. Я за фиксированный сельхоз налог даже в таком виде какой он сейчас. Но что мы можем для этого сделать.   

Nick_mad

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 33
  • Репутація: 6
    • Перегляд профілю
Re: новый налоговый кодекс
« Reply #3 : 08 Червня 2007, 17:29:02 »
Шановна Ірино.

Щиро кажучи мені дуже приємно, що Ви являєтеся людиною якій не байдеже майбутнє як сільського господарства так і країни вцілому. Сказати що одним із принципів оподаткування являється постійність (незмінність) це нічого не сказати. В прикінцевих положеннях написано, що податковий кодекс не можна буде змінювати 5 років.
Власне кажучи, на ситуацію з ФСП навряд ми якось зможемо вплинути. В свою чергу Федерація аудиторів, бухгалтерів, фінансистів АПК України намагається лобіювати інтереси бухгалтерів у сільському господарстві у вищих органах державної влади (Мінфін, Мінагро і т.д.).