Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Бездушна Юлія

Сторінок: [1]
1
Сертифікат має велике значення при влаштуванні на роботу. Особливо коли мова йде про високооплачувані посади.

2
Викуп земельної ділянки з державної і комунальної власності здійснюється на підставі рішення органу місцевого самоврядування або виконавчої влади про продаж земельної ділянки шляхом укладення договору купівлі-продажу з органом місцевого самоврядування чи виконавчої влади.
Викуп, на відміну від приватизації, може бути здійснено як фізичними, так і юридичними особами. Розміри земельних ділянок, які підлягають викупу, законодавчо не обмежені.
Викуп земельної ділянки є винятком із загального правила продажу землі на конкурентних засадах і можливий лише в наступних, встановлених Земельним кодексом України, випадках, а саме:
-Ви є власником нерухомості, яка розташована на даній земельній ділянці;
-Ви маєте намір викупити (понад норму, яка приватизується безкоштовно) земельну ділянку для ведення фермерського або особистого підсобного господарства, яка знаходиться у Вас в користуванні (на підставі державного акта на право постійного землекористування або договору оренди).
Здійснення експертної грошової оцінки у випадку викупу – обов'язкове.
Процедура викупу земельної ділянки складається з наступних етапів:
1.Подання заяви і пакету документів для отримання дозволу на розробку проекту землевідведення.
2.Укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати вартості земельної ділянки.
3.Отримання дозволу на розробку проекту землевідведення земельної ділянки (якщо такий проект відсутній).
4.Розробка проекту землевідведення та його узгодження.
5.Державна експертиза проекту землевідведення.
6.Проведення грошової оцінки землі.
7.Прийняття рішення про продаж земельної ділянки.
8.Укладення договору купівлі-продажу та його нотаріальне посвідчення.
9.Оформлення державного акта на землю (після сплати повної вартості земельної ділянки або сплати першого платежу - у разі продажу земельної ділянки з розстроченням платежу).
З додаткових питань звертайтеся по телефону 044 219-00-44 (45).  Вся інформація на http://www.vipo.biz.ua/

3
Право користування земельною ділянкою оприбутковується на баланс за первісною вартістю до складу нематеріальних активів. При придбанні таких прав первісна вартість, складається з ціни придбання, мита, непрямих податків, що не підлягають відшкодуванню, та інших витрат, безпосередньо пов’язаних з його придбанням та доведенням до стану, у якому він придатний для використання за призначенням (ПСБО 8 "Нематеріальні активи"). Отже, при укладанні договору оренди земельної ділянки з власником земельної ділянки вартість права користування земельною ділянкою, що підлягає відображенню в обліку, складається з ринкової вартості отриманих прав на земельну ділянку та всіх витрат, пов’язаних з оформленням договору.
Щоб уникнути невизначеності з вартістю, яка підлягає відображенню в бухгалтерському обліку, у договорі оренди необхідно вказати договірну вартість прав користування земельною ділянкою, що передаються. Дана вартість може бути встановлена згідно експертного висновку про ринкову вартість, наданого незалежним оцінювачем. Відповідно до Методики експертної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженої постановою КМУ від 11.10.2002 р. № 1531, якою керуються незалежні оцінювачі при визначенні вартості прав користування, оцінка права оренди земельної ділянки або користування земельною ділянкою на умовах оренди або емфітевзису ґрунтується на попередньому визначенні ринкової вартості земельної ділянки.
З додаткових питань звертайтеся по телефону 044 219-00-44 (45).  Вся інформація на http://www.vipo.biz.ua/

4
В даний час під страховою оцінкою розуміють оціночні роботи з визначення вартості майна, яке планується застрахувати. Оцінка для цілей страхування дозволяє вирішити розбіжності між страховиком і страхувальником в частині вартості того чи іншого майна, яке страхується. Крім того, страхова оцінка необхідна для встановлення збитку при виникненні випадку, передбаченого договором страхування.
Вартість збитку і вартість (страхову) майна може визначити не тільки незалежний оцінювач, але і безпосередньо страхова компанія, яка зазвичай пропонує здійснити дану послугу за мінімальну плату. Але при цьому відзначаються деякі специфічні особливості, про які необхідно знати всім, кому потрібна оцінка для цілей страхування. Перш за все, відзначимо, що страхова компанія встановлює вартість майна на такому рівні, який в рази відрізняється від вартості, яка визначається незалежним оцінювачем. Винагорода страхової компанії залежить від встановлюваної нею вартості, що стає причиною її завищення, і ні про яку адекватної оцінки майна мови просто-напросто не йде. Але найголовніше полягає в тому, що при утворенні яких спорів, звіт страхової компанії про оцінку майна не є доказом для суду, і думка страхової організації завжди оскаржується в суді. Особливо, якщо опонент представляє суду звіт, підготовлений незалежним оцінювачем. Отже, оцінку для цілей страхування має сенс довіряти виключно незалежної оціночної організації, чиї фахівці адекватно проведуть всі оціночні роботи, і встановлять реальну ринкову вартість того чи іншого майна. Саме такі високопрофесійні послуги за страховою оцінкою ми пропонуємо своїм клієнтам, що гарантує максимум зручності для замовника.
З додаткових питань звертайтеся по телефону 044 219-00-44 (45).  Вся інформація на http://www.vipo.biz.ua/

5
 Вступил в силу новый Порядок назначения, перечисления и проведения страховых выплат из Фонда социального страхования от несчастных случаев на производстве. По сравнению с прошлым - новый более деталный содержит ссылки на статьи законов и др. нормативных актов.

6
Інформація щодо коефіцієнту податкового навантаження на підприємство, на мою думку важлива, якщо вона щей містить шляхи оптимізації даного показника. Дані коефіцієнти якимось чином використовуються в роботі органів ДПС? Якщо ні, то така інормація носить суто внутрішній, управлінський характер.

7
Уважаемая Ирина. Вожможно ответ на свой вопрос Вы найдете в пособии по бюджетной поддержке сельхожпроизводителей, издательства "Облик и финансы АПК" которое на днях выйдет из печати

8
Готується до друку посібник з питань обліку майна та власного капіталу у різних формах господарювання АПК. Пропоную висловити побажання зприводу того, які саме проблемні питання доцільно висвітлити на його сторінках. Планується розкрити порядок обліку власного, орендованого та державного майна підприємствами різних форм господарювання - господарськими товариствами, фермерськими господарствами, державними сільськогосподарськими підприємствами.

9
Нормативи,що стосуються виробітку і витрачання палива на механізовані польові роботи можна знайти у виданнях НДІ "Украгропромпродуктивність", що безпосередньо займаються їх розробкою:
1. Механізовані польові роботи. — К., 1995.
     Кн. 1 : Норми виробітку та витрати палива на внесення добрив, хімічний захист сільскогосподарських культур та методика їх розрахунку. — 451с.
2. Механізовані польові роботи.   - К., 1995.
     Кн. 2 : Норми виробітку та витрати палива на основний обробіток ґрунту та методика їх розрахунку. — 280с.
3.  Механізовані польові роботи. — К., 1995.
     Кн. 3 : Методика розрахунку, норми виробітку та витрати палива на сівбі, садінні, догляді за сільськогосподарськими культурами. — 493с.
Також більш нові нормативи:
1. «Типові норми продуктивності і витрат палива на збирання сільськогосподарських культур» (2005р.);
2. Методика розробки та норми виробітку і витрати палива на внесення добрив, хімічний захист сільськогосподарських культур (нова техніка) (2001р.);
Та ще деякі, що стосуються нормування часу, виробітку, чисельності та оплати праці робітників у сільському господарстві.
Зазначені Вами, Ірино, питання дійсно актуальні, так як неодноразово піднімались читачами у консультаційному центрі. Дійсно, доцільно наповнювати рубрику "Норми і правила" саме такими матеріалами, адже такі специфічні нормативи досить важко знайти


10
Флейм / Re: журнал
« : 05 Червень 2007, 09:05:54 »
Прошлые выпуски журнала "Облик и финансы АПК" приобрести можно в редакции (тел. 259-01-25). Некоторые номера есть в печатной форме, те которых нет можно приобрести в електронном виде.

Сторінок: [1]