Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - shukach

Сторінок: [1]
1
Запитання: чи можливо у бюджетній установі щодо оприбуткованих раніше основних засобів (що вже обліковуються в БО під одним інвентарним номером), а саме кабельна мережа системи відеоспостереження та обладнання відеоспостереження, переробити проводку оприбуткування під різними інвентарними номерами???

2
ДПАУ Листом від 25.03.2011 року № 8236/7/17-0217 "Про надання інформації"  повідомляє:

На виконання норми ПКУ розроблено Податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб, форму якої затверджено наказом ДПА України від 31.01.11 №58, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09.02.11 за № 165/11903 (набрав чинності з 18.02.2011 року).

Відповідно до п. 5 підрозділу 10 Перехідних положень ПКУ штрафні санкції, які можуть бути застосовані до платників податків у зв’язку із порушенням термінів подання зазначеної декларації та сплати податкових зобов’язань, починають застосовуватися до таких платників податків за наслідками податкового періоду, наступного за податковим періодом, протягом якого такі акти введені в дію. Отже, за минулі звітні періоди штрафні санкції не застосовуються.

3
ДПАУ Листом від 25.03.2011 року № 8235 /7/17-0217 "Про подання Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб" повідомила:

З метою уникнення можливої соціальної напруги, додаткового навантаження на платників податків, а також витрат часу, пов’язаних із заповненням та поданням звітності у подальшому, податкові агенти, які не мають найманих працівників та не проводять нарахування (надання, виплати) доходів фізичним особам у звітному місяці, можуть не подавати до податкового органу таку декларацію за відповідний звітний період.

4
Підприємство придбало в лютому місяці 2011 року ноутбук-сума 1750, мишка-сума 40,00 та сумка - 382,5 до ноутбука. Як правильно ввести в експлуатацію та коли починається нарахування амортизації?

5
Набрав чинності Податковий кодекс України. Ці зміни торкнулися і процедури нарахування та сплати ПДФО. У практиків-бухгалтерів виникає питання: відповідно до ПКУ куди сплачувати податок з доходів фізичних осіб, якщо підприємство зареєстровано за однією адресою, а фактично знаходиться за іншою?

6
Звертаюся до вас від імені мого колеги Яковенка Сергія, у нього ось яка ситуація:
Фермерське господарство, що має статус платника фіксованого сільськогосподарського податку та застосовує спецрежим ПДВ,отримало від фізичної особи фінансову зворотню допомогу.Чи вплине допомога на питому вагу валового доходу від сільськогосподарських товарів (послуг)? Чи має право господарство залишатись на спеціальному режимі оподаткування ПДВ?


7
Шановний praktiker 8)! Дякую за ваші роз'яснення с приводу попереднього питання. Можливо ви також підкажете:
1. Адреси сайтів, де можна взяти ціни для переоцінки біологічних активів.
2. Яку можна купити літературу чи взагалі ознайомитись із калькуляцією с-г продукції на виробництві із застосуванням П(С)БО 30.
3. Взагалі чи планується відміна П(С)БО 30 або хоча б його кардинальна модернізація?

8
Знайшов на порталі magazine.faaf.org.ua багато корисної інформації щодо своїх запитів, але для її перегляду потрібно зареєструватися іздійснити проплату.. :( Тому вирішив задати питання на форумі, допоможіть хто знає відповідь: Як правильно вести податковий і бухгалтерський облік оприбуткування гною від поголів’я свиней. Як встановити первісну вартість даної продукції?

9
Доброго дня ! ;) Шукаю відповідь на питання: Чи має право сільськогосподарське підприємство, що знаходиться на фіксованому с/г податку займатися спільною діяльністю (вирощуванням с/г продукції)? ::)

Сторінок: [1]