Бухгалтерський форум

Бухгалтерський облік і звітність => Облік сільськогосподарської діяльності => Тема розпочата: Борис від 22 Березень 2007, 16:12:43

Назва: Ведемо облік відповідно до П(С)БО 30 "Біологічні активи"
Відправлено: Борис від 22 Березень 2007, 16:12:43
До звітності за І квартал 2007 року вже застосовуватимуться вимоги П(С)БО 30 "Біологічні активи". Хтось вже завів облік відповідно до нового стандарту?
Назва: Re: П(С)БО 30 "Біологічні активи"
Відправлено: Соня від 13 Квітень 2007, 15:35:06
Так. ::) Ми з 1 січня 2007 року виконуємо вимоги П(С)БО 30. Вже собаку з"їли на цьому ділі. якщо шо звертайтесь. :) ;)
Назва: Re: П(С)БО 30 "Біологічні активи"
Відправлено: irina від 25 Травень 2007, 18:36:50
вийшов випуск 3-4 журналу Облік  і Фінанси АПК там є все про це .
Назва: Податковий і бухгалтерський облік оприбуткування гною
Відправлено: shukach від 13 Квітень 2010, 15:37:16
Знайшов на порталі magazine.faaf.org.ua багато корисної інформації щодо своїх запитів, але для її перегляду потрібно зареєструватися іздійснити проплату.. :( Тому вирішив задати питання на форумі, допоможіть хто знає відповідь: Як правильно вести податковий і бухгалтерський облік оприбуткування гною від поголів’я свиней. Як встановити первісну вартість даної продукції?
Назва: Податковий і бухгалтерський облік оприбуткування гною
Відправлено: praktiker від 14 Квітень 2010, 17:02:29
Відповідно до Додатку до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 30 “Біологічні активи” гній відноситься до сільськогосподарської продукції тваринництва. Комісією визначається справедлива вартість гною, яка ґрунтується на цінах активного ринку. Відповідно до ст. 12 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 30 “Біологічні активи” гній буде оцінено за справедливою вартістю і постановлено на облік (Д-т 27 “Продукція сільськогосподарського виробництва”  К-т 23 “Виробництво”). Після його первісного визнання гній оцінюють та відображають відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 9 “Запаси”.
ПДВ. Щодо податкового обліку, то при оприбуткуванні гною від власного поголів’я свиней ніяких податкових наслідків не буде (не будуть виникати ні податкові зобов’язання, ні податковий кредит). При використанні його у власному виробництві – аналогічно. Якщо Ви будете продавали гній, то за стандартною схемою – у вас виникнуть податкові зобов’язання.
Назва: Re: П(С)БО 30 "Біологічні активи"
Відправлено: shukach від 22 Квітень 2010, 13:31:13
Шановний praktiker 8)! Дякую за ваші роз'яснення с приводу попереднього питання. Можливо ви також підкажете:
1. Адреси сайтів, де можна взяти ціни для переоцінки біологічних активів.
2. Яку можна купити літературу чи взагалі ознайомитись із калькуляцією с-г продукції на виробництві із застосуванням П(С)БО 30.
3. Взагалі чи планується відміна П(С)БО 30 або хоча б його кардинальна модернізація?
Назва: Re: Ведемо облік відповідно до П(С)БО 30 "Біологічні активи"
Відправлено: praktiker від 18 Квітень 2013, 09:23:34
Серія навчально-практичних посібників "Облік і фінанси АПК" включає посібник "Облік сільськогосподарської діяльності: Навчальний посібник / За ред. Жука В.М. - К.: ТОВ "Юр-Агро-Веста", 2007. - 368 с." який допоможе практикуючим бухгалтерам правильно налагодити і вести обліку біологічних активів.
У минулому році автори оновили матеріал посібника відповідно до змін чинного законодавства. Тому при придбанні книги Ви також отримуєте вкладиш з інформацією по актуалізації матеріалу посібника станом на 1 грудня 2012 року.
Назва: Re: Ведемо облік відповідно до П(С)БО 30 "Біологічні активи"
Відправлено: auditoor від 30 Квітень 2013, 01:49:39
Так, питання гною завжди цікавили землян.

"III. Дефекализация

9. Слоны уменьшают свои натуральные и стоимостные измерители посредством дефекализации (выделения навоза). Учет навоза осуществляется на отдельном счете.

10. Начисление дефекализации производится одним из следующих способов:
линейным способом;
фактическим способом.

11. Годовая сумма дефекализационных отчислений определяется:
при линейном способе - исходя из равномерного выделения навоза слоном в течение года;
при фактическом способе - по фактическим измерениям.
Для определения фактических показателей выделения слоном навоза приказом руководителя зоопарка образуется специальная мерная комиссия.

12. Слонов, которые в холке ниже 1 м, разрешается списывать по мере поступления в зоопарки. За такими слонами должен быть обеспечен соответствующий уход и контроль. "

Детальніше тут

http://www.audit-it.ru/blogs/humor/477.php