Бухгалтерський форум

Податкові платежі, внески, збори => Єдиний податок => Тема розпочата: bomyk від 05 Січня 2011, 10:10:27

Назва: У ФОП єдиноподатчиків знову відбирають ПДВ
Відправлено: bomyk від 05 Січня 2011, 10:10:27
Доброго дня!
У приватних підприємців фізичних осіб на єдиному податку ті, хто були платниками ПДВ знову (бо два роки тому Тимошенко вже хотіла забрати, проте їй це не дали зробити) забирають свідоцтва платників ПДВ - постанова Кабміну №1196 від 27.12.2010р.
Зробили це дуже підступно: спочатку людина написала заяву на єдиний податок, а коли всі вже у передсвятковому стані готуються до зустрічі нового року та святкування Різдва Христового, вони забороняють єдиноподатчикам бути платниками ПДВ.
А якщо комусь залежить на ПДВ, оскільки працює з матеріалами і т.д. Тепер і на загальну систему не так вже просто перейти...
Просто парадокс, коли Тимошенко це зробила, підприємці одразу відреагували на цей її крок, а зараз щось все тихо!?!?!?