Бухгалтерський форум
22 Липня 2017, 19:42:33 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]
  Друк  
Автор Тема: Касові апарати при реалізації продукції  (Прочитано 9960 раз)
Олег
Новачок
*

Репутація: 0
Повідомлень: 3


Перегляд профілю
« : 18 Квітня 2013, 15:58:55 »

Купили вівці, утримували їх і вирішили продати. При перевірці податкової нам сказали, що продавати треба через касовий апарат, бо це продукція, яка не використовується у господарській діяльності. Я розумію, що такі підходи використовуються, наприклад, до цементу чи гравію. А в нашій ситуації ми продаєм не те, що купили (ми ж понесли витрати на утримання)? Чи правомірні претензії податкової?
Записаний
Владимир
Глобальний модератор
Новачок
****

Репутація: 0
Повідомлень: 10


Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 18 Квітня 2013, 16:34:14 »

Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону про РРО суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку РК.
Пунктом 1 ст. 9 Закону про РРО визначено, що РРО не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами й організаціями всіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
Отже, сільськогосподарське підприємство, яке займається вирощуванням ягнят, отриманих від куплених овець, у разі проведення розрахунків у касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку, має право не застосовувати РРО. Якщо ж відбувається реалізація куплених овець, то необхідно здійснювати безготівковий розрахунок, в противному випадку (при готівковому розрахунку) операції проводяться через касовий апарат.
« Останнє редагування: 18 Квітня 2013, 16:49:52 від Владимир » Записаний
Сторінок: [1]
  Друк  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Бухгалтерський форум | Розробка SMF 1.1.21.
© 2007, Simple Machines. Всі права застережені.
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!