Бухгалтерський форум
22 Липня 2017, 07:39:33 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]
  Друк  
Автор Тема: Сплата земельного податку с.г. підприємствами-платниками ФСП  (Прочитано 9822 раз)
serh
Новачок
*

Репутація: 0
Повідомлень: 9


Перегляд профілю
« : 18 Квітня 2013, 10:11:37 »

Чи необхідно сплачувати земельний податок за земельні ділянки під господарськими спорудами, які не приймають безпосередньої участі у сільськогосподарському виробництві, але використовуються як адміністративні будівлі?
Записаний
Владимир
Глобальний модератор
Новачок
****

Репутація: 0
Повідомлень: 10


Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 18 Квітня 2013, 10:14:23 »

Ні не потрібно. У Листі від 03.10.2011 р. № 1959/7/15-2217ф «Щодо сплати земельного податку с. г. підприємствами - платниками ФСП» Державна податкова служба України надала роз’яснення проте, що с.г. підприємство - платник ФСП не буде сплачувати земельний податок за земельні ділянки під виробничою інфраструктурою, які є землями сільськогосподарського призначення і надані для виробництва товарного сільськогосподарського виробництва, а за земельні ділянки, які надані не для ведення товарного сільськогосподарського товаровиробництва, - сплачувати земельний податок потрібно на загальних підставах. При цьому підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. У листі значиться, що землями сільськогосподарського призначення визнаються не лише землі, надані для виробництва сільськогосподарської продукції, а й для розміщення відповідної виробничої інфраструктури, для здійснення сільськогосподарської науково-дослідної та навчальної діяльності. До земель сільськогосподарського призначення належать сільськогосподарські угіддя (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища, перелоги) та несільськогосподарські угіддя (господарські шляхи, прогони, полезахисні лісові смуги та інші захисні насадження, крім тих, що віднесені до земель лісогосподарського призначення, землі під господарськими будівлями і дворами, землі під інфраструктурою оптових ринків сільськогосподарської продукції, землі тимчасової консервації тощо).
Для набуття і підтвердження статусу платника податку щороку, до 20 лютого (а не до 1 лютого, як було до 1.07.12 р.) подають станом на 1 січня визначений п.308.1 ПКУ перелік документів.
Записаний
Сторінок: [1]
  Друк  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Бухгалтерський форум | Розробка SMF 1.1.21.
© 2007, Simple Machines. Всі права застережені.
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!