Автор Тема: Інтенсивність  (Прочитано 5976 раз)

маряна

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
Інтенсивність
« : 23 Липня 2012, 12:06:39 »
Доброго дня. Допоможіть розібратись.
 Працюю в бюджетній організації (садок). Є 2 бухгалтера я (головний) і другий. Садок великий, роботи тьма тьмуща.
всі ці роки я платили бухлалтеру (як і собі) інтенсивність 50%. Тепер фінвідділ сказав зняти і платити тільки головному.
Чи законно це? І чи взагалі положена інтенсивність другому бухгалтеру?
Буду вдячна за будь яку інформацію.

Даниил

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Репутація: 1
    • Перегляд профілю
Re: Інтенсивність
« Reply #1 : 24 Липня 2012, 14:50:29 »
Керуючись статею 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування» орган місцевого самоврядування, відповідно до ст.13 ЗУ «Про оплату праці» та п.2 Постанови КМУ від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», приймає рішення про затвердження штатного розпису, схеми посадових окладів та надбавок працівників органу місцевого самоврядування та його бюджетних закладів.
Таким чином, виплата надбавок за інтенсивність працівникам бюджетної організації (садок), здійснюється на підставі відповідного рішення органу місцевого самоврядування.