Автор Тема: Діяльність платників ФСП  (Прочитано 14280 раз)

irina

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 22
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
Діяльність платників ФСП
« : 28 Червня 2007, 20:47:11 »
Меня интересует  ФСП в 2008 году. Хозяйство маленькое - в этом году списан урожай весь полностью. Дохода от собственной с.х. деятельности нет. Мы предоставляем услуги по уборки урожая ( они уже не входят в исчесления 75% кретерия). Как нам быть?  
« Останнє редагування: 07 Квітня 2011, 21:09:04 від praktiker »

shukach

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Репутація: 2
    • Перегляд профілю
ФСП і спільна діяльність
« Reply #1 : 13 Квітня 2010, 15:27:37 »
Доброго дня ! ;) Шукаю відповідь на питання: Чи має право сільськогосподарське підприємство, що знаходиться на фіксованому с/г податку займатися спільною діяльністю (вирощуванням с/г продукції)? ::)

praktiker

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 16
  • Репутація: 3
  • praktiker
    • Перегляд профілю
ФСП і спільна діяльність
« Reply #2 : 14 Квітня 2010, 17:05:44 »
Розглянемо Закон України “Про фіксований сільськогосподарський податок”.

Відповідно до п. 1 ст. 2 Закону  особи можуть бути зареєстровані як платники ФСП, якщо такі особи є сільськогосподарськими підприємствами різних організаційно-правових форм, передбачених законами України, селянські та інші господарства, які займаються виробництвом (вирощуванням), переробкою та збутом сільськогосподарської продукції, а також рибницькі, рибальські та риболовецькі господарства, які займаються розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах), у яких сума, одержана від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки за попередній звітний (податковий) рік, перевищує 75 відсотків загальної суми валового доходу.

Відповідно до п. 6.2 Закону передбачено обмеження щодо підприємств, які не можуть бути платниками ФСП, а саме: не можуть бути платниками фіксованого сільськогосподарського податку суб’єкти господарювання, які реалізують інвестиційні або інноваційні проекти у спеціальних (вільних) економічних зонах, на територіях пріоритетного розвитку із спеціальним режимом інвестиційної діяльності, в умовах технологічних парків, реалізують інноваційні проекти відповідно до Закону України “Про інноваційну діяльність” або зареєстровані платниками єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва.

Розглянемо Закон України “Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України”.
Відповідно до ст. 8-1 (8-1.6) даного Закону сільськогосподарським вважається підприємство, основною діяльністю якого є поставка вироблених (наданих) ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих виробничих потужностях, в якій питома вага вартості сільськогосподарських товарів (послуг) становить не менше 75 відсотків вартості всіх товарів (послуг), поставлених протягом попередніх дванадцяти послідовних звітних податкових періодів сукупно.

Отже, зважаючи на статті розглянутих вище законів сільськогосподарське підприємство, що знаходиться на фіксованому с/г податку може займатися спільною діяльністю (вирощуванням с/г продукції).

shukach

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Репутація: 2
    • Перегляд профілю
ФСП
« Reply #3 : 22 Квітня 2010, 13:35:41 »
Звертаюся до вас від імені мого колеги Яковенка Сергія, у нього ось яка ситуація:
Фермерське господарство, що має статус платника фіксованого сільськогосподарського податку та застосовує спецрежим ПДВ,отримало від фізичної особи фінансову зворотню допомогу.Чи вплине допомога на питому вагу валового доходу від сільськогосподарських товарів (послуг)? Чи має право господарство залишатись на спеціальному режимі оподаткування ПДВ?


praktiker

  • Адміністратор
  • Новачок
  • *****
  • Повідомлень: 16
  • Репутація: 3
  • praktiker
    • Перегляд профілю
ФСП і спецрежим ПДВ
« Reply #4 : 11 Травня 2010, 10:54:22 »
Зворотна фінансова допомога являє собою не що інше, як позику. Отримана зворотна фінансова допомога буде включена до складу валового доходу і таким чином може призвести до зменшення питомої ваги валового доходу від сільськогосподарських товарів (послуг) у загальній сумі валового доходу.
Що стосується ПДВ, то сума фінансової допомоги на поворотній основі не підлягає оподаткуванню ПДВ, тому що відповідно до пп. 3.2.5 Закону про ПДВ операція з розміщення і повернення коштів за договорами позики не є об’єктом оподатковування ПДВ. Таким чином, господарство має право залишатись на спеціальному режимі оподаткування ПДВ.

Натусік

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Репутація: 0
    • Перегляд профілю
Re: ФСП
« Reply #5 : 20 Листопада 2010, 21:09:31 »
Будь-ласка, дайте відповідь, які переваги переходу сільськогосподарського підприємства із загальної системи оподаткування на ФСП???