Останні повідомлення

Сторінок: 1 ... 8 9 [10]
91
Підкажіть, чи потрібно ставити на баланс у складі активів ліцензію на використання програмного забезпечення, придбану бюджетною установою?
92
Розмір загальної ПСП дорівнює 100 % прожиткового мінімуму для працездатної особи (з розрахунку на місяць), установленої законом на 1 січня звітного податкового року. Зверніть увагу, що на період з 01.01.2011 р. до 31.12.2014 р. ПСП складає 50 % вказаного розміру (пп. 169.1.1, 169.1.2 ПК, абзац восьмий п. 1 розд. XIX ПК).

Оскільки з 01.01.2013 р. прожитковий мінімум для працездатної особи становить 1 147 грн., загальна ПСП з урахуванням уведеного обмеження складе 573,50 грн. (1 147,00 грн. х 50 %).

Крім того, для різних категорій платників податків установлені і різні розміри ПСП, які в 2013 році становлять:
підвищена - 150 % загальної ПСП, тобто 860,25 грн. (пп. 169.1.3 ПК);
максимальна - 200 % загальної ПСП, тобто 1 147 грн. (пп. 169.1.4 ПК).
93
Семінари за програмою САРА проводяться тільки в Києві? Чи можливе проведення в м. Рівне?
94
Правила оподаткування роялті встановлено для фізичних осіб п. 170.3 ст. 170 ПКУ «Оподаткування роялті», в якому зазначено, що роялті оподатковуються за правилами, визначеними для  оподаткування  дивідендів (п. 170.5 ст. 170 ПКУ),  за ставками:
-    за ставкою податку  15%, якщо сукупний чистий дохід не перевищує десятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року;
-    якщо сукупний чистий дохід перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17 % від суми перевищення (п. 167.1 ст. 167 ПКУ).
Юридична особа,  яка нараховує   роялті, включаючи  суб’єктів спрощеної системи оподаткування  або звільнених  від  сплати податків з будь-яких підстав, є  податковим агентом  під  час нарахування роялті (пп. 170.5.2 п. 170.5 ст. 170 ПКУ).

Доходи у вигляді роялті остаточно оподатковуються під час їх виплати за рахунок фізичних осіб (пп. 170.5.4 п. 170.5 ст. 170 ПКУ).
95
Гумор / Вибір теми дисертації))))
« Остання відповідь від Olha 19 Квітня 2013, 11:20:13 »
Решили два молодых аспиранта диссертацию написать. Выбрали себе темы и разбрелись по кафедрам. Зашел к одному из них в гости знакомый профессор. Увидел молодого человека за работой, порадовался, да и заинтересовался:
- Какая же у тебя тема?
- Hу, тема простая. "Чем дальше в лес, тем больше дров".
- Да кто ж так тему-то формулирует! Hадо по научному, посолиднее. К примеру, "О нарастании топливных ресурсов с продвижением вглубь лесного массива"...
- Ух ты!!!! - обрадовался аспирант, с трудом узнавая родную тему.
Hа следующий день встречает он своего друга и спрашивает:
- Ты как работу свою назвал?
- "О роли музыкальных инструментов в жизни домашних животных" - с гордостью отвечает друг.
- Это ты сам выдумал или профессор подсказал?
- Конечно, профессор подсказал.
- А как до этого-то было?
- До этого? "А нафига козе баян!"


 ;D ;D ;D
96
У травні 2013 р. в Москві пройде Міжнародна інноваційна науково-практична конференція "Сучасний облік і аудит: теорія, практика, перспективи розвитку". Детальна інформація http://pskgu.ru/project/C9098CB51A0A996D8C6AC8FC42415DEB.
97
Підкажіть, як здійснюється оподаткування ПДФО дохід у вигляді роялті комерційних підприємств. ???
98
5 та 6 квітня 2013 року у м. Луганськ та м. Мелітополь проведено вступний семінар програми САРА (Certified agricultural professoinal accountant – «Сертифікований професійний бухгалтер АПВ») на тему: «Роль обліку в інвестиційній привабливості та безпеці підприємств і галузі в цілому». Участь у семінарі прийняли керівники та головні бухгалтери сільськогосподарських підприємств Луганської та Запорізької областей.

Організаторами заходу стали Федерація аудиторів, бухгалтерів та фінансистів АПК України, Аграрний Союз України та Інститут обліку і фінансів.

Під час семінару виступили д.е.н., професор, член-кореспондент академік-секретар НААН, Почесний Президент Інституту обліку і фінансів, заслужений діяч науки і техніки України Жук В.М., Виконавчий Директор ФАБФ АПКУ Мельничук Б.В., в.о. директора Інституту обліку і фінансів Метелиця В.М.

На особливу увагу заслуговує доповідь Жука В.М., в ході якої  було  обгрунтовано основні можливі напрямки сучасної фінансової політики, щодо формування інвестиційної привабливості аграрного бізнесу, з урахуванням основних позицій державного протекціонізму в галузі на перспективу та можливими змінами в фіскальній політиці України.

Необхідно підкреслити, що незважаючи на позитивні зміни у фінансово-кредитному забезпечення сільськогосподарського виробництва, залишилось широке коло фінансових питань, що потребують науково-практичного вирішення й опрацювання відповідного науково-методичного супроводу. Зазначені та ряд інших невирішених питань свідчать про високу актуальність проведеного заходу, про необхідність та невідкладність їх вирішення, як на макроекономічному рівні так і безпосередньо на рівні сільськогосподарських товаровиробників.
99
Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону про РРО суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку РК.
Пунктом 1 ст. 9 Закону про РРО визначено, що РРО не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами й організаціями всіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
Отже, сільськогосподарське підприємство, яке займається вирощуванням ягнят, отриманих від куплених овець, у разі проведення розрахунків у касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку, має право не застосовувати РРО. Якщо ж відбувається реалізація куплених овець, то необхідно здійснювати безготівковий розрахунок, в противному випадку (при готівковому розрахунку) операції проводяться через касовий апарат.
100
Купили вівці, утримували їх і вирішили продати. При перевірці податкової нам сказали, що продавати треба через касовий апарат, бо це продукція, яка не використовується у господарській діяльності. Я розумію, що такі підходи використовуються, наприклад, до цементу чи гравію. А в нашій ситуації ми продаєм не те, що купили (ми ж понесли витрати на утримання)? Чи правомірні претензії податкової?
Сторінок: 1 ... 8 9 [10]