Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Nick_mad

Сторінок: 1 2 [3]
31
Ось, вже розмістив для закачування на сайті. Якщо є зауваження щодо розділів до яких відніс бланки, пишіть будемо виправляти. А поки створив 2 нових розділа Первинні документи с.г. та Журнали-ордери с.г.

В мене ще запитання, невже так тяжко знайти відповідні бланки? Я вважав що це досить легко, правда до цього моменту. Хіба у Лізі чи інших інформаційних системах їх нема?

32
В мене є деякі бланки, які я Вам надсилаю
Ваші бланки я отримав і сьогодні ж їх додам на сайт. За це Вам +1 до репутації.
Доречі, хотів порадиться. Там є бланки як російською так і українською мовами. Так їх так і називать чи переводить все на одну мову? І на яку краще?

І нагадую, щоб копію бланків, які б Ви хотіли бачити на сайті висилайте і мені.


33
Я хотів би запропонувати ось що.

Давайте кожен, хто виявляє бажання, переслає нам у редакцію ел-поштою (на адресу info@faaf.org.ua) бланки первинного обліку і ми їх будемо розміщати для загального доступу. Можливо того бланку який є у Вас (я до всіх хто читає звертаюся) нема у когось іншого, і навпаки. Так що, загальними зусиллями, я думаю, ми зможемо наповнити каталог бланків достатньо для забезпечення потреб пересічного бухгалтера у С.Г.

34
Розпочата реєстрація учасників на конференцію. Ми запрошуємо взяти у ній участь. З оголошенням про проведення конференції можна ознайомитись тут.

35
Для фермерських господарств не існує окремого нормативного акту який би регулював оплату праці учасників фермерського господарства, тому необхідно керуватися КЗпП та ЗУ "Про оплату праці".

Тому відповідаючи на перше запитання логічно припустити, що винагородою за працю буде саме заробітна плата, надбавки та премії. Вони опоподатковуюьтся на загальних підставах, тобто утримання та нарахування.
Щодо четвертого то голова фермерського господарства не те що може, а повинен отримувати заробітну плату.

Сторінок: 1 2 [3]