Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Nick_mad

Сторінок: 1 [2] 3
16
Трохи не зрозуміле питання. Сформулюйте по іншому або з прикладом.

17
Від'ємне значення ПДВ враховується в рахунок зменшення податкових зобов'язань наступного періоду по спец декларації (починаючи з січня 2009р.)

18
Допомогти можемо, але не завжди виходить.

Такого акта, нажаль, у нас немає. Якщо Ви його знайдете вишліть мені, будь-ласка на поштову скриньку я його розміщу на сайті, щоб спростити життя іншим бухгалтерам.

19
Доброго дня.

Тільки шо перерив усі доступні мені журнали і архіви а форми 78а не найшов, 78 є а цієї нема.
Я дістав альбом первинних документів затверджений в 1972 році. Так там теж нема цієї форми. Де її шукати навіть не маю уявлення.

21
Ну у нас є ці списки, але вони не оприлюднені в інтернеті. Якщо Ви бажаєте взнати чи ви включені чи ні, Ви можете нам просто зателефонувати.

22
А який саме приклад Вас інтересує?

Одне підприємство дає сировну іншому те його перероблює (за кошти) і повертає назад готову продукцію замовнику.

Уточніть Ваше питання.

23
А що саме Вас цікавить? Розпишіть більш детально. Молжливо у Вас склалася конкретна ситуація яку не можете вирішити, то опишіть її.

24
Ось знайшов цю форму у паперовому вигляді і сфотаграфував її. Якщо Ви будете її набирати у word то перешліть і нам ми розмістемо її на сайті. Доречі її розмір А5

25
Мені здається, що буде простіше якщо Ви сходите і запитаєте прямо у архіваріуса які необхідно йому подати документи. Бо чесно кажучи тяжко відповісти на Ваше питання.

26
Мені до рук попала стаття з надстройкою для 1С:Підприємство щодо оцінки податкового навантаження на підприємство. Зі слів автора це необхідно для прийняття управлінських рішень щодо управління підприємством.

Я хотів би що б Ви почитали і висловили свою думку чи взагалі це потрібно бухгалтерам або підприємству вцілому.

27
Шановна Ірино.

Щиро кажучи мені дуже приємно, що Ви являєтеся людиною якій не байдеже майбутнє як сільського господарства так і країни вцілому. Сказати що одним із принципів оподаткування являється постійність (незмінність) це нічого не сказати. В прикінцевих положеннях написано, що податковий кодекс не можна буде змінювати 5 років.
Власне кажучи, на ситуацію з ФСП навряд ми якось зможемо вплинути. В свою чергу Федерація аудиторів, бухгалтерів, фінансистів АПК України намагається лобіювати інтереси бухгалтерів у сільському господарстві у вищих органах державної влади (Мінфін, Мінагро і т.д.).

28
Гумор / Индикатор стресса
« : 08 Червня 2007, 16:42:54 »
Сначала прочитайте, а потом смотрите на картинку.

На прилагаемом фото изображены два дельфина.
Оно использовалось в качестве иллюстрации при изучении стрессовых состояний в Госпитале Святой Марии.
Посмотрите на двух дельфинов, выпрыгивающих из воды.
Как было установлено на примере подопытной группы, несмотря на тот факт, что дельфины абсолютно идентичны, человек, находящийся в стрессовом состоянии, находит отличия в них.
Если человек находит много отличий, значит, он испытывает сильнейший стресс.
Посмотрите на картинку.
Если Вы нашли в дельфинах более двух отличий, то Вам срочно надо в отпуск.

КАРТИНКА

29
Я хотів тут викласти Проект податкового кодексу щоб всі могли почитати. Знайшов його на сайті податкової, а там якийсь робочий варіант з виправленнями та коментарями. Але якщо комусь цікаво то даю посилання на нього http://www.sta.gov.ua/news.php3?12369

Щодо Вашого питання, то там же на сайті знайшов перелік http://www.sta.gov.ua/zakon.php3?796. В ньому знайшов коментар, що стосується ФСП http://www.sta.gov.ua/news.php3?13177

Наведу тільки останній абзац цієї статті
Цитувати
Отже, запровадження спеціального режиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників фіксованим сільськогосподарським податком у проекті Податкового кодексу України, з подальшим удосконаленням окремих норм, не лише впорядкує існуючий порядок справляння податку, але й забезпечить своєчасне і повне надходження до місцевого бюджету коштів від сплати цього податку.

А в прикінцевих положеннях в переліку законів, що втрачають чинність я знайшов і Закон України "Про фіксований сільськогосподарський податок".

Але там же у прикінцевих положеннях пункт 11 звучить так
Цитувати
11. Підрозділ 2 розділу XVIII "Спеціальні податкові режими" втрачає чинність з 1 січня 2010 року.
Ну і тепер навожу назву Підрозділу 2 розділу XVIII "Спеціальні податкові режими"
Цитувати
Підрозділ 2. Фіксований сільськогосподарський податок

І стає зрозумілим що нічого не змінилося, ФСП буде дійсний до 1 січня 2010 року

30
Відносини, пов'язані із створенням, діяльністю та припиненням діяльності фермерських господарств, регулюються Конституцією України, Земельним кодексом України, Законом Про фермерське господарство та іншими нормативно-правовими актами України.
Фермерське господарство може бути створене одним громадянином України або кількома громадянами України, які є родичами або членами сім'ї, відповідно до закону.
Відповідно до п.1 статті 12 Закону Про фермерське господарство землі фермерського господарства можуть складатися із:
а) земельної ділянки, що належить на праві власності фермерському господарству як юридичній особі;
б) земельних ділянок, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві приватної власності;
в) земельної ділянки, що використовується фермерським господарством на умовах оренди.

Отримавши її в спадок він повинен розпорядженням по своему фермерському господарству поставити її на баланс, тоді ця земля буде належить фермерському господарству.
 
Відповідно фермер має право на дотації і компенсації за використання цих земель при веденні фермерського господарства.

Повний текст закону можна знайти за посиланням
http://magazine.faaf.org.ua/images/stories/npa/zy_pro_fg.doc


Сторінок: 1 [2] 3