Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Nick_mad

Сторінок: [1] 2 3
1
Думаю, що потрібно весь податковий  кредит відображати. Підстав для часткового відображення я не зустрічав.

2
Вже можна його завантажити. То були проблеми на сервері та настройках сайту.

3
Доброго дня

У когось є Акт сортування та сушіння продукції рослинництва??

Буду дуже вдячний.

4
driogr спасибо. Мы в свою очередь разместим их на сайте в разделе бланков, что бы могли скачивать не только пользователи форума

5
У нас цей журнал є в бібліотеці можете прийти та відксерити.

6
У нас в бібліотеці є підручник там є приклади заповнених первинних документів. Більша частина документів, що Ви вказали там присутня. Підручник наз Бухгалтерський облік: первинні документи та порядок їх заповнення Навчальний посібник: Вид.2-ге, перероб.та доп.-Київ:Центр навчальної літератури, 2006. - 480 с.

7
Ваша заявка прийнята. Але надалі просимо користуватися спеціальною формою яка знаходиться тут

9
Ці колонки повині бути однаковими, 1=2 колонкі якщо не було лікарняних (з них не сплачуються внески),
якщо колоники різні то бухгалтер десь щось відрахувала не так. Для розрахунку середнього заробітку по безробітью береться 2 колонка.
Але це інформація теж з ЦЗ.

10
Це бухгалтерські документи які підтверджують заборгованість, наприклад оборотно сальдова відомість.
Перед тим як в суд подавати, або  разом з позовною заявою, необхідно надіслати акт звірки контрагенту, якщо підпише та сторона, вони ж і підтвердять заборгованість. А як не підпишуть, то такий акт звірки надається суду, і документи які б підтверджували його надсилання.
Тобто необхідно суду подати акт звірки, і оборотно сальдову відомість, а відповідач нехай сам доказує другими документами є борг чи нема.
Рекомендую в суд нести оборотно сальдову відомість по цьому боржнику, якщо є акт звірки то і акт звірки, а якщо нема надіслати по пошті відповідачу, а на засідання надати цей акт і документи які б підтвердили надсилання по пошті.

11
В державного реєстратора можна взять довідку, виписку і витяг.
Іінформація про  те чи знаходиться підприємство в  процесі  банкрутства зазначається у витягу. Для того щоб отримать витяг треба  заповнить  форму  і там зазначити яка інформація повинна бути у  витягу про підприємство (в тому числі інформацію про банкрутство). Видача витягу стоїть 51 грн. + якась сума за листок. Треба заповнить форму, принести квитанцію про оплату + довірність від фірми і понести державному реєстратору

все детльно розписано і форма запиту є в  Наказі Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20 жовтня 2005 року N 97

12
Розпочата реєстрація учасників на конференцію. Ми запрошуємо взяти у ній участь.

13
Ось, знайшов цей лист і викладаю його.

14
Тут Ви знайдете всі форми фінансової звітності за минулий рік

15
Взагалі то бухгалтер не заключає договорів. Договори вичитують юристи і тоді їх підписує керівництво. Щодо відповідальності, то відповідальність за невиконання договору несе юр особа. Ваш контрагент поже подати до суду, щодо компенсації збитків.


Сторінок: [1] 2 3