Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - serh

Сторінок: [1]
1
Нв нашому підприємстві облік корів ведеться за справедливою вартістю (12 грн. за кг. ж.в.). Коли здійснюється вибракуваня корів (наприклад коли тварина зламала ногу) вартість складає половину від тієї, що показана в балансі (тобто купують таку тварину за 6,50 грн./кг.ж. в.). В мене питання, чи можу я списати такі корови по 6,50, щоб така операція не була збитковою?

2
   Державне підприємство з 01 січня 2012 року є платником фіксованого сільськогосподарського податку.
Щокварталу ми складаємо, здаємо( крім фіксованого податку) такі звіти  в ДПІ:
а) Податкова декларація з податку на прибуток підприємства (j0100111)
 - заповнюєм тільки рядок   20 АВ,рядок 21 та рядок 22 .Ці рядки заповнюються на основі   - додатка АВ (j0111602) «Розрахунок авансового внеску з податку на прибуток на суму виплачених дивідендів» (Ставка податку 21 %)
б) «Розрахунок частини чистого прибутку(доходу),що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх  об`єднаннями»(J0108207)
Норматив відрахування 15 % від чистого прибутку(доходу) ( р.220 форми 2).
   Звертаємось  до Вас з проханням дати пояснення з наступних питань:
1. Чи повинне Державне підприємство, яке являється платником фіксованого сільськогосподарського податку
1)  робити вищезгадані розрахунки та  відповідно
2)  складати вищезгадані звіти та
3)  сплачувати частину чистого прибутку(доходу),що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх  об`єднаннями
 (норматив відрахування 15 % від чистого прибутку(доходу) ( р.220 форми 2).
4)  сплачувати  авансовий внесок з податку на прибуток на суму виплачених дивідендів (Ставка податку 21 %).

3
Підкажіть, чи проводиться грошова оцінка землі при викупі земельної ділянки з комунальної та державної власності згідно державного акту на право постійного користування земельною ділянкою або договору оренди землі за, умови, якщо на земельній ділянці знаходяться об’єкти нерухомого майна, що належать землевласнику, або землекористувачу. Якщо так то які види робіт дана процедура включає? ???

4
Чи необхідно сплачувати земельний податок за земельні ділянки під господарськими спорудами, які не приймають безпосередньої участі у сільськогосподарському виробництві, але використовуються як адміністративні будівлі?

5
Податкова не підтвердила статус платника ФСП і вимагає подавати декларацію по земельному податку. Чи правомірні дії податкової?

6
Наші покупці вимагають складання окремих податкових накладних по кожній операції. Майже кожну нам потім реєструвати в ЄРПН. Про зведені накладні чути не хочуть. Як їм доказати, що ми маємо право на складання зведеної накладної?

7
Чи можна приймати податкову накладну з корегуванням вартості послуги?

8
Мене цікавить програма на отримання кваліфікаційного рівня САРА. Чи є якась інформація про цю програму?

9
Ні, не обов'язково. Крім того слід пам'ятати, що така накладна підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. Див.  лист ДПСУ від 03.12.2012 р. №6357/0/61-12/15-3115.

Сторінок: [1]