Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Олег

Сторінок: [1]
1
Відповідно до рекомендацій з обліку біологічних активів для вибраковки корів можуть бути застосовані слідуючі проводки: Дт 286 Кт 16 на 6,50 грн. та Дт 949 Кт 16 на 5,50 грн. У фінансовому результаті: Дт 943 Кт 71 на 6,50 та Дт 79 Кт 949 на 5,50 грн. Таким чином, у Вас валовий прибуток вийде в 0, а від операційної діяльності все одно залишиться збиток.

2
Купили вівці, утримували їх і вирішили продати. При перевірці податкової нам сказали, що продавати треба через касовий апарат, бо це продукція, яка не використовується у господарській діяльності. Я розумію, що такі підходи використовуються, наприклад, до цементу чи гравію. А в нашій ситуації ми продаєм не те, що купили (ми ж понесли витрати на утримання)? Чи правомірні претензії податкової?

3
 Нас интересует вопрос оценки прав пользования земельным участком для целей отражения в учете. По какой стоимости мы должны ставить на учет права долгосрочной аренды земельного участка и можем ли мы это сделать в принципе?

Сторінок: [1]