Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - irina

Сторінок: [1] 2
1
Очень нужна программа кадрового учёта  в Украине. Может кто пользуется таким продуктом - подскажите. Важный вопрос в учёте- как вы считаете? ???

2
Возник такой вопрос- хозяйство арендует ,зарегистрировано в одной области,  землю в соседней области в частности паи физических лиц.В чей бюджет удерживать ПДФО с арендной платы по месту регистрации хозяйства или по месту регистрации земельного участка. Я больше скланяюсь к месту регистрации земельного участка, но какими статьями это аргументировать налоговой незнаю.

3
Можно ещё одно выражение . Мы движемся к цивилизации скачками которые похожи на икоту, т.е день прошёл а толку нет.
 

4
какая вы злюка! Явно вы простой конторщик который имеет дело только с бумагами и процентами поступления в бюджет. Вы когда либо задумывались о хозяйствах которые работают для  того что это их призвание в жизни -земля , а прибыль это просто дивиденты. И им никуда не деться от того что ты родился в Украине. Налоги это наше   право на жизнь. но почему мы должны кормить тех кто не работает на наше  кормилеце. Теория она и в Африке теория - как мёртвому примочка. То что я получаю копейки за свой труд на земле это ничто по сравнению с тем результатом когда получаю благодарность от ЗЕМЛИ за добро.  Вы когды либо держали в своих руках чернозём который ждёт чтобы в него положили семя, когода его нет. Когда деньги и проценты глушат. Когда химия и прогресс уничтожают чистату земли, тот запах хлеба из печи, его никто не заменит. и это не популистика . Это любовь к ЗЕМЛЕ. Мы все из неё вышли в неё войдём помните это.     

5
у каждого объекта своя отправная точка учёта на сбыт. Этому можно посвятить целую книгу. 

6
Бланки / Re: типовые договора
« : 07 Листопада 2007, 18:56:02 »
ДОГОВІР
на закупівлю сільськогосподарської продукції

м. __________________   "___" ____________ 200_ р.

_____________________________________________________________________________
(вказати найменування сторони)
(надалі іменується "Продавець") в особі __________________________________________
_____________________________________________________________________________,
(вказати посаду, прізвище, ім'я, по батькові)
що діє на підставі ______________________________________________, з однієї сторони,
(вказати: статуту, довіреності, положення тощо)
та ___________________________________________________________________________
(вказати найменування сторони)
(надалі іменується "Покупець") в особі ___________________________________________
_____________________________________________________________________________,
(вказати посаду, прізвище, ім'я, по батькові)
що діє на підставі ____________________________________________, з іншої сторони,
 (вказати: статуту, довіреності, положення тощо)
(в подальшому разом іменуються "Сторони", а кожна окремо – "Сторона")
уклали цей Договір на закупівлю сільськогосподарської продукції (надалі іменується "Договір") про таке.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Продавець зобов'язується в порядку і на умовах, визначених цим Договором, передати у власність Покупцеві продукцію, а Покупець зобов'язується прийняти та оплатити цю продукцію.
1.2. Під продукцією в цьому Договорі розуміється передбачена в пп. 2.1.1 п. 2.1 цього Договору сільськогосподарська продукція.
1.3. Місцем передання продукції Продавцем Покупцю за цим Договором визначається _________________________________________________________________.
1.4. Приймання продукції Покупцем за кількістю і якістю здійснюється відповідно до чинного в Україні законодавства.
1.5. Загальна ціна продукції за цим Договором становить _______________________.
1.6. Покупець сплачує Продавцеві аванс у розмірі не менше ________ відсотків від загальної ціни продукції в строк _______________ з дня набрання чинності цим Договором.
1.7. Основна оплата продукції здійснюється Покупцем за вирахуванням раніше сплаченого авансу декількома платежами за кожну поставлену партію продукції у строк ____________________________________________________________________________.
1.8. Розрахунки за цим Договором здійснюються шляхом ____________________________________________________________________________.
1.9. Умови цього Договору викладені Сторонами у відповідності до вимог Міжнародних правил щодо тлумачення термінів "Інкотермс" (в редакції 2000 року), які застосовуються із урахуванням особливостей, пов'язаних із внутрішньодержавним характером цього Договору, а також тих особливостей, що випливають із умов цього Договору.

2. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
2.1. Продавець зобов'язується:
2.1.1. Передати у власність Покупцю продукцію, що відповідає наступним вимогам щодо якості, кількості, асортименту, в наступні строки: (в форме таблицы)
1.Види продукції (асортимент)   2.Одиниця виміру   3.Номер ГОСТ, ТУ, ДСТУ   4.Кількість   5.Ціна за 1 тонну, грн.   6.Вартість, грн.   7.Строкипередання
                         
                        
                        
                   8. Всього:   
                       
                        
                        
                    Всього:   
2.1.2. Підготувати продукцію до передання Покупцеві з відповідними супровідними документами в обумовлені цим Договором строки.
2.1.3. Проводити навантаження продукції на транспортні засоби, надані Покупцем, а також розвантажувати зворотну тару власними силами і засобами за свій рахунок.
2.2. Покупець зобов'язується:
2.2.1. В порядку та на умовах, визначених цим Договором, оплатити продукцію.
2.2.2. Своєчасно прийняти всю передану Продавцем відповідно до цього Договору продукцію.
2.2.3. Забезпечити вивезення та розвантаження продукції власним або залученим транспортом в строк___________________________________________________________.
2.2.4. Забезпечити своєчасне прийняття продукції за кількістю і якістю.
2.2.5. Ознайомити Продавця з держстандартами, правилами приймання і оцінки продукції та розрахунків за неї.

3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ
3.1. У випадку порушення зобов'язання, що виникає з цього Договору (надалі іменується "порушення Договору"), Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та (або) чинним в Україні законодавством.
3.1.1. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього Договору.
3.1.2. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо воно сталося не з її вини (умислу чи необережності).
3.1.3. Сторона вважається невинуватою і не несе відповідальності за порушення Договору, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання цього Договору.
3.2. За порушення обов'язку щодо своєчасного передання продукції у визначені пп. 2.1.1 п. 2.1 цього Договору строки, Продавець сплачує Покупцеві за вимогою останнього неустойку в розмірі вартості ненаданої продукції за цінами, визначеними у цьому Договорі, з урахуванням інфляції.
3.3. За необґрунтоване та безпідставне порушення строків приймання продукції, визначених пп. 2.1.1 п. 2.1 цього Договору, Покупець сплачує Продавцеві за вимогою останнього неустойку в розмірі вартості неприйнятої продукції за цінами, визначеними в цьому Договорі, з урахуванням інфляції.
3.4. За несвоєчасне проведення розрахунків за прийняту продукцію Продавець стягує з Покупця суму платежу і пеню у розмірі ______ відсотків від несвоєчасно сплаченої суми за кожний день прострочення оплати.
3.5. Сторона, що порушила цей Договір, зобов'язана відшкодувати збитки, завдані таким порушенням, незалежно від вжиття іншою Стороною будь-яких заходів щодо запобігання збиткам або зменшення збитків, окрім випадків коли остання своїм винним (умисним або необережним) діянням (дією чи бездіяльністю) сприяла настанню або збільшенню збитків.
3.6. Сплата Стороною визначених цим Договором та (або) чинним в Україні законодавством штрафних санкцій (неустойки, штрафу, пені) не звільняє її від обов'язку відшкодувати за вимогою іншої Сторони збитки, завдані порушенням Договору (реальні збитки та (або) упущену вигоду) у повному обсязі, а відшкодування збитків не звільняє її від обов'язку сплатити за вимогою іншої Сторони штрафні санкції у повному обсязі.
3.7. Сплата Стороною та (або) відшкодування збитків, завданих порушенням Договору, не звільняє її від обов'язку виконати цей Договір в натурі, якщо інше прямо не передбачено чинним в Україні законодавством.

4. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
4.1. Сторона звільняється від визначеної цим Договором та (або) чинним в Україні законодавством відповідальності за повне чи часткове порушення Договору, якщо вона доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії форс-мажорних обставин, визначених у цьому Договорі, за умови, що їх настання було засвідчено у визначеному цим Договором порядку.
4.1.1. Під форс-мажорними обставинами у цьому Договорі розуміються випадок, непереборна сила, а також усі інші обставини, які визначені у пп. 4.1.5 цього Договору як підстава для звільнення від відповідальності за порушення Договору.
4.1.2. Під непереборною силою у цьому Договорі розуміються будь-які надзвичайні події зовнішнього щодо Сторін характеру, які виникають без вини Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, інші законні або незаконні заборонні чи обмежуючі заходи названих органів, які унеможливлюють виконання Сторонами цього Договору або тимчасово перешкоджають такому виконанню.
4.1.3. Під випадком у цьому Договорі розуміються будь-які обставини, які не вважаються непереборною силою за цим Договором і які безпосередньо не обумовлені діями Сторін та не пов'язані із ними причинним зв'язком, які виникають без вини Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути).
4.1.4. Не вважаються випадком недодержання своїх обов'язків контрагентом тієї Сторони, що порушила цей Договір, відсутність на ринку товарів, потрібних для виконання цього Договору, відсутність у Сторони, що порушила Договір, необхідних коштів.
4.1.5. Окрім випадку та непереборної сили, підставою для звільнення Сторони від визначеної цим Договором та (або) чинним в Україні законодавством відповідальності за повне чи часткове порушення Договору є будь-яка із наступних обставин надзвичайного характеру: _______________________________, за умови, що вона виникла без умислу Сторони, що порушила цей Договір.
4.2. Настання непереборної сили має бути засвідчено компетентним органом, що визначений чинним в Україні законодавством.
4.3. Настання випадку та обставин, які визначені у пп. 4.1.5 цього Договору, засвідчується Стороною, що на них посилається, шляхом______________________.
4.4. Сторона, що має намір послатися на форс-мажорні обставини, зобов'язана невідкладно із урахуванням можливостей технічних засобів миттєвого зв'язку та характеру існуючих перешкод повідомити іншу Сторону про наявність форс-мажорних обставин та їх вплив на виконання цього Договору.
4.5. Якщо форс-мажорні обставини та (або) їх наслідки тимчасово перешкоджають виконанню цього Договору, то виконання цього Договору зупиняється на строк, протягом якого воно є неможливим.
4.6. Якщо у зв'язку із форс-мажорними обставинами та (або) їх наслідками, за які жодна із Сторін не відповідає, виконання цього Договору є остаточно неможливим, то цей Договір вважається припиненим з моменту виникнення неможливості виконання цього Договору, однак Сторони не звільняються від обов'язку, визначеного у п. 4.4 цього Договору.
4.7. Якщо у зв'язку із форс-мажорними обставинами та (або) їх наслідками виконання цього Договору є тимчасово неможливим і така неможливість триває протягом ___________ і не виявляє ознак припинення, то цей Договір може бути розірваний в односторонньому порядку будь-якою Стороною шляхом направлення за допомогою поштового зв'язку письмової заяви про це іншій Стороні.
4.8. Наслідки припинення цього Договору, в тому числі його одностороннього розірвання, на підставі пунктів 4.6 та 4.7 цього Договору визначаються у відповідності до чинного в Україні законодавства.
4.9. Своєю домовленістю Сторони можуть відступити від положень пунктів 4.6 та 4.7 цього Договору та визначити у додатковій угоді до цього Договору свої наступні дії щодо зміни умов цього Договору.

5. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
5.1. Усі спори, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами.
5.2. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного в Україні законодавства.

6. ДІЯ ДОГОВОРУ
6.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та його скріплення печатками Сторін.
6.2. Строк цього Договору починає свій перебіг у момент, визначений у п. 6.1 цього Договору, та закінчується _____________________________________________________.
6.3. Закінчення строку цього Договору не звільняє Сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії цього Договору.
6.4. Якщо інше прямо не передбачено цим Договором або чинним в Україні законодавством, зміни у цей Договір можуть бути внесені тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору.
6.5. Зміни у цей Договір набирають чинності з моменту належного оформлення Сторонами відповідної додаткової угоди до цього Договору, якщо інше не встановлено у самій додатковій угоді, цьому Договорі або у чинному в Україні законодавстві.
6.6. Якщо інше прямо не передбачено цим Договором або чинним в Україні законодавством, цей Договір може бути розірваний тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору.
6.7. Цей Договір вважається розірваним з моменту належного оформлення Сторонами відповідної додаткової угоди до цього Договору, якщо інше не встановлено у самій додатковій угоді, цьому Договорі або у чинному в Україні законодавстві.

7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
7.1. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, у тому числі пов'язані із дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Договору, регламентуються цим Договором та відповідними нормами чинного в Україні законодавства, а також застосовними до таких правовідносин звичаями ділового обороту на підставі принципів добросовісності, розумності та справедливості.
7.2. На момент укладення цього Договору Продавець є платником податку на прибуток підприємств на загальних умовах.
7.3. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні договори, протоколи про наміри та будь-які інші усні або письмові домовленості Сторін з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу, але можуть братися до уваги при тлумаченні умов цього Договору.
7.4. Сторони несуть повну відповідальність за правильність вказаних ними у цьому Договорів реквізитів та зобов'язуються своєчасно у письмовій формі повідомляти іншу Сторону про їх зміну, а у разі неповідомлення несуть ризик настання пов'язаних із ним несприятливих наслідків.
7.5. Відступлення права вимоги та (або) переведення боргу за цим Договором однією із Сторін до третіх осіб допускається виключно за умови письмового погодження цього із іншою Стороною.
7.6. Додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід'ємними частинами і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі, підписані Сторонами та скріплені їх печатками.
7.7. Всі виправлення за текстом цього Договору мають силу та можуть братися до уваги виключно за умови, що вони у кожному окремому випадку датовані, засвідчені підписами Сторін та скріплені їх печатками.
7.8. Цей Договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою у двох автентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, – по одному для кожної із Сторін.

8. ДОДАТКОВІ УМОВИ
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН
ПРОДАВЕЦЬ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________ПІДПИСИЗа ПРОДАВЦЯКерівник ________________/____________/м. п.   ПОКУПЕЦЬ_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________СТОРІНЗа ПОКУПЦЯКерівник ________________ /____________/м. п.


7
Алло! Отзовитесь кто думал о том на каком налоге быть когда отменят ФСН.
Я думаю что с ним будут играть как с НДС для сельхозников - кождый раз продолжать на новый срок. Поделитесь своими предвидениями. Создадим некий портал предсказаний  чью сбудутся тот и молодец.
   

8
ответ дала на сайте. Не скучно однако Вам.

9
Наше хозяйство заключало договор аренды земли (50 га ) 1,5 года - то ДЗКА его смотрело -утверждало- перерабатывали то денег не было на регистрацию и справки, а земля то простаивает, у хозяина земли нет возможности её обрабатывать, - всё таки с горем на пополам зарегестрировали. Теперь мы опять хотим составить ещё один договор аренды земли - подозреваем ту же ситуацию Вопрос вот в чём -если мы составим предварительный договор  о том что мы обязуемся  в течении года зарегестрировать основной договор на тех же условиях оплаты что и в предварительном договоре ,зарегистрировав его в сельском совете - сможем ли мы получать по нему дотации на посев, будет ли он иметь юридическую силу. земля пренадлежить физическому лицу.

10
Нас интересует освещение такого вопроса : в начале становления фермерства на Украине выдавались гос. акты на право довечного наследуемого владения землёю. Потом их как бы обязали помянять на право постоянного пользования. Не многие его поменяли - потом через суды им выдыли гос. акты в частную собственность- однако зем. ресурсы выдали акты для ведения фермерского хозяйства, обосновывая это тем что как такового в таких количествах нет частной собственности. Далее  - многие поспешили распаивать свои ф.х. для того чтобы земля перешла в частную собственность. Вопрос - в каких из этих двух вариантах абсурд. Ведь распаиванию подлежат гос. хозяйства.

11
Меня интересует  ФСП в 2008 году. Хозяйство маленькое - в этом году списан урожай весь полностью. Дохода от собственной с.х. деятельности нет. Мы предоставляем услуги по уборки урожая ( они уже не входят в исчесления 75% кретерия). Как нам быть?  

12
согласно п5.1  Методических рекомендаций хозяйство может самостоятельно определьть стоимость источников информации з цлью установления справедливой стоимости биологических активов и с.х. продукции. Есть три метода сбора информации
1. самостоятельный сбор
2 из органов гос управления
3 цены закупочные на продукцию которые есть объектами гос регулирования.

Возник вопрос: наше хозяйство выбрало первый способ- выбрали цены тех предприятий с которыми мы работаем ( две фирмы) . В этом году мы прошли комиссию на списание урожая гороха. Предоставили все документы - в том числе был подан акт  об определении справедливой стоимости биологических активов и с.х. продукции на начало года на семена гороха. Может ли не устроить цена выставленная в этом акте и списанная в последствии по акту ф№119 КРУ в связи с тем что она может быть завышена и недостаточно собрано информации по ценам в этой группе семян? Так как  компенсация зависит от стоимости семян. Семена были собраны со своего урожая со всей нужной процедурой.  

13
бух облік в АПК потребує обліку виробіток і витрачання палива на механізовані польові роботи. Мені цікаво - якими типовими нормами на сьогоднішній день можливо використовувати без зайвих запитань. В мене є нормативний довідник типових норм виробітку і витрачання палива на механізовані польові роботи 1991 р. видання. Але в господарстві є імпортна техніка та новий трактор вітчизняного виробництва-таких марок тракторів в нормативноми довіднику немає. Пропоную- звернутись до дослідних станцій для надання для нашого сайту таких типових норм. Та розташувати їх в розділі норми і правила. Бухгалтерам дуже це згодиться.     

14
Сельское хозяйство нуждается в постоянстве- налоговом. Бух учёт подводим к международным стандартам, а вот налогообложение - не трогаем. Я за фиксированный сельхоз налог даже в таком виде какой он сейчас. Но что мы можем для этого сделать.   

15
прочитала новый налоговый кодекс в разделе про фиксированный сельхоз налог. Возник вопрос - они что, хотят навсегда закрепить этот налог?

Сторінок: [1] 2